Dneska je úterý, 24.05.2022, svátek má Jana, venku je 15°C, 115 online
TV 23:52:50

informace o recenzi

Styl
Rok
2003
Label
V/vm test records
Hodnocení autorem:
tip
Hodnocení čtenáři[1]:
tip
Čtenářů:
7635x
Přidáno:
23.02.2004
Autor:
lukyhell
 

Rank Sinatra - Chairman of the bored

obal alba

Kdo je Rank Sinatra? Tato otázka vás asi napadne jako první a druhá : „Nechybí mu tam písmeno?“ Ne, nechybí. Rank Sinatra je dvojče, které Frank nikdy neměl, či přišel ze zlé paralelní dimenze a je to Satanův oblíbený zpěvák, protože jeho vokál je stejně jako u „Old blue eyes“ jeho uměním. To je „Ole black eyes“ pekelný vokálista Rank Sinatra, který do našeho světa přišel pouze proto aby doslova znásilnil vaše oblíbené popové písničky a že se mu to daří.

Distorze, distorze a zase distorze. To je způsob jakým Rank pracuje na svých písničkách. Někdy se jedná o duet a vy ještě slyšíte originálního zpěváka jak v pozadí dělá Rankovi křoví, protože ten ho svým vokálem totálně rozdrtí. Někdy si dá sólo a to se pak cítíte jako když vám přeš záda běhá mráz a zároveň vám hoří uši. Ať už se budete jakkoli snažit jeho vokálu už nikdy neuniknete a ve svých nočních můrách ho uslyšíte.

Začněme tedy tracklistem :
 1. Eternal Flame
  To je přesně skladba, kterou zpívá démon své vyvolené, protože jinak se to ani nezvat nedá. Až uslyšíte zpívat Ranka „Sunshine throught the rain“ přímo vidíte jak The Bangles rotují v hrobě a jestli ještě nejsou mrtvé, tak až budou, budou i rotovat.

 2. You Beaut
  Tenhle duet si Rank střihnul s popovým kvítkem, který velmi často vypadá jako levná polská kurva, s Christinou Aguilerou a její Beautiful trochu více procítěně zazpíval.

 3. Donna You Wanna Me Baby?
  Vzpomínáte na Human League? Ne? To je dobře, ale tahle verze jejich hitu je opravdu skvostná a ani se nedivíte, že ona ho nechce.

 4. I Just Want an Eel
  Ano, i na toho Britského hřebce Robbieho se dostane. Co chce? No přeci jenom pijavici, aby cítil jak žije. No, nechceme to všichni?

 5. Waiting For You (Stalking boots mix)
  Kdyby na vás někdo čekal a přitom si broukal tuhle verzi tak mi věřte že utečete hned pryč a stanete se náboženskými fanatiky.

 6. Nevaeh
  Rank zpívá a zpívá, už cítíte jak váš mozek teče ven ušima, ale už je pozdě. Tahle další hitovka vás prostě dostane.

 7. Never Tear Us (with Null Object)
  Michael Hutchins se oběsil. Kdyby to bylo až po té co by slyšel tuhle verzi své písně, tak se mu nedivím, ale takhle? No aspoň může v pekle chodit na Rankovy konzerty a tenhle slaďák mohou zpívat v duetu jako na tomto albu.

 8. Totaled
  Co se stalo s Bonnie Tylor? Seznámila se s Rankem a zešílela. On na její počest zazpíval Total Eclipse of the heart a to tak krásně ze zešílíte taky. Já ne, protože jsem imunní.

 9. Lovesong
  Och, jak je krásné zpívat o lásce. Když na vás ale někdo ječí loveeeeeesooooonnnnggg tak dostane strach. Po právu.

 10. The last Christmas
  Album graduje a my se dostáváme k druhému vrcholu alba! George Michael a Rank Sinatra spolu dávají k dobru snad největší vánoční hit a jejich společné Last X-mas zní jako kdyby už nikdy nemělo sněžit.

 11. Take on me
  Absolutní špička tohoto alba. Rank vzdává A-háčům poctu tím, že celý song nazpíval sám a to tak krásně, že i Morton Harket mu závidí jeho hlas. Ovšem Sinatra je Sinatra, že? A já, protože jsem totální hajzl vám dám odkaz, aby jste si to taky mohli poslechnout a pak už nikdy nebudete v noci klidně spát. TAKE ON ME.

 12. What I Wanna Do
  Rank dozpívává a vy už cítíte jak vaše duše pomalu mizí. Právě jste byli sežráni předsedou znuděných.

 13. BONUS : Etenal Flame (Long Version)
  Pro toho kdo přežil je tu dvacetiminutová verze Eternal Flame. Kdo jí zvládne celou a na poprvé už asi není mezi živými.

Verdikt : Toto album je velmi dobré. Ve skutečnosti je absolutně skvělé. Po pravdě je to asi nejlepší album na tomto i jiných světech a už nikdy nebude lepší. Je tak dobré, že se asi nebude nikomu líbit. Tak to ale s uměním už je. Co je příliš dobré a příliš nadčasové se dokáže ocenit až po umělcově smrti. To je v Rankově případě asi nikdy, protože vokální démoni neumírají, jen jejich skladby způsobují úmrtí. Satan miluje Ranka Sinatru, Satan miluje vás všechny.

Runtime : 59.02
Copyright © 2000-2022 teenage.cz. ISSN 1213-9564. Jakékoliv šíření toho článku, nebo jeho částí (zvláště pak na BLOGY) je bez souhlasu autora zakázáno!!!

TIP: Slyšeli jste i Vy toto album? Podělte se v komentářích o Váš názor a přidejte vlastní bodové hodnocení!


 

Přidej i ty svuj názor!
guest brgtip
YesusFist Hufff
Lou Distorze
were Take on me
 přidat komentář Přidat komentář  zobrazit všechny komentáře Vypsat všechny (4)