Dneska je úterý, 24.05.2022, svátek má Jana, venku je 16°C, 255 online
TV 23:07:44
20:00  
  Dnes   |   Zítra   |   Pozítří   |   Pátek   |   Sobota   |   Neděle   |   Pondělí

Televizní program - Pondělí, 30.05.

NovaNova ActionNova CinemaNova FunNova GoldNova Lady
05:55Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den

08:20Novashopping

08:35Ulice (4280)

09:30Utajený šéf IV

10:55Na lovu

11:45Tescoma s chutí
Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.

12:00Polední Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí

12:35Doktoři z Počátků (73)

14:00Mentalista V (6)
(The Mentalist V) Využitá příležitost.

14:55Kriminálka Las Vegas V (14)
(CSI V) Nesnesitelná.

15:55Kriminálka Las Vegas V (15)
(CSI V) Velké dítě.

16:57Odpolední Počasí

17:00Odpolední Televizní noviny
Sportovní noviny

17:30Na lovu

18:25Ulice (4281)

19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD).

05:00Přestávka ve vysílání

05:25Mistři renovací IV (3,4)

06:25Američtí sběratelé XIII (3)
Mike a Frank jsou sběratelé, kteří cestují po Americe a hledají všechny možné druhy starožitností, které pak zkoušejí se ziskem prodat...

07:25Kobra 11 II (11,12)
Dva motorkáři se na dálnici postarali o pořádné pozdvižení. Na vozovku naházeli hřebíky a způsobili tak vážnou dopravní nehodu. Nic netušícím řidičům praskaly pneumatiky jak přehuštěné balonky a jejich auta bez možnosti kontroly končí namačkána jedno na druhém. Podle výpovědí svědků se Semir a André zaměří na místní motorkářský klub, ale jeho členům se nepodaří nic dokázat. O několik dní později v odlehlé průmyslové zóně někdo pomocí rampy převrátí ukradený nákladní vůz. Policie si oba případy dává do souvislosti a tuší, že motorkáři plánují nějakou akci větších rozměrů. A příliš se nemýlí: eskorta těžkého zločince Wilkeho se má na dálnici dostat do zácpy a on má být vysvobozen. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo.

09:30Teleshopping

10:15Kobra 11 II (13,14)
Osmnáctiletá profesionální tenistka Bettina Fürts má již neustálého sekýrování vlastním otcem plné zuby. Jednoho dne se vloupá do jeho trezoru, ukradne mu dva miliony marek a i s jeho luxusním Porschem zmizí z domu. Za pár okamžiků však vůz mění v hromádku šrotu a má velké štěstí, že sama vyvázne bez zranění. Z místa nehody zmizí i s penězi. Netuší však, že peníze nejsou majetkem jejího otce, ale patří zločinci Seibelovi, který samozřejmě udělá vše pro to, aby je získal zpět. Když se Fürst s požadovanou sumou neobjeví do večera, bude zle. Mezitím se již André a Semir poohlížejí v tenisovém centru, kde narazí na kamaráda Bettiny Ralfa. A je to skutečně trefa do černého: dívka si u chlapce obstarala dočasné útočiště. Nyní jí je policie na stopě a brzy jsou oba předvedeni na stanici. Tam se Bettina od otce dozvídá, komu peníze ve skutečnosti patřily a slibuje mu pomoc. Ale ve starém domě, kam je schovala, po nich není ani památky. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo.

12:15Teleshopping

13:05Mistři aukcí III (12,13)

14:00Mistři aukcí III (14,15)

14:55Mistři zastavárny X (5,6)
Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladatelem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison.

15:50Mistři zastavárny X (7,8)
Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladatelem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison.

16:40Kobra 11 II (15,16/22)
Andrea, sekretářka dálniční stráže, a Semir jedou společně do práce. V rádiu slyší šokující zprávu o masové sebevraždě příslušníků sekty, která si říká Děti slunce. Nezávisle na sobě, v Indii a Austrálii, vždy přesně ve dvanáct hodin místního času si zmanipulovaní věřící vzali život v domnění, že se blíží konec světa. Andrea, jejíž sestra Katrin se rovněž hlásí mezi Děti slunce, je zprávou šokována a v okamžiku nepozornosti způsobí dopravní nehodu. Naštěstí se jí ani Semirovi nic nestane. Je přesvědčena, že i německá odnož sekty plánuje hromadnou sebevraždu a rozhodne se sestru za každou cenu dostat pryč. Tajně se vloupá do centrály církve a pokusí se Katrin unést. Místo toho však sama končí v zajetí pomatených věřících. Blíží se dvanáctá hodina... Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo.

18:40Mistři aukcí III (16,17)

19:35Mistři zastavárny X (9,10)
(Pawn Stars X) Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladatelem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dále

05:05Zátah
(Dragnet) Komedie o dvojici povahově odlišných detektivů, kteří se dostávají na stopu nebezpečné náboženské sekty.

06:40Vánoční prázdniny
(National Lampoon´s Christmas Vacation) Bláznivá komedie o vánočních svátcích, které rozhodně neprobíhaly tak, jak si všichni představovali.

08:30Teleshopping

09:05Šípková Růženka
Chudý Fynn se ptá strýce Augusta, který pracuje na královském zámku jako podkoní, proč princ Erik tak tvrdě trénuje. Ten mu vypráví, že v sousedním království žil kdysi královský pár, který marně toužil po dítěti. Jednoho dne královně předpověděla žába, že se jí příští rok narodí dítě, a sotva uplynul rok, narodila se jí holčička. Dostala jméno Růženka a šťastný král uspořádal oslavu. Měl však jen dvanáct zlatých talířů, a tak ke stolu nepozval vílu osudu Marunu. Zlá víla z pomsty princeznu proklela a předpověděla jí, že až dosáhne patnácti let, píchne se o vřeteno a zemře. Dobrá víla sice nemohla kletbu zrušit, alespoň tedy změnila smrt ve stoletý spánek a naději, že ji polibkem vysvobodí šlechetný princ. Král se rozhodl s kletbou bojovat a nařídil všechna vřetena zničit. Růženka sice rostla neustále chráněna, v den svých patnáctin však narazila na Marunu v podobě staré přadleny, která ji vlákala do pasti. Růženka usnula a s ní celý zámek, který obrostl hustým živým plotem z růží. Mnoho princů se ji od té doby pokoušelo zachránit, žádnému se však nepodařilo proniknout trním. Fynn začíná trénovat stejně jako princ, ten se mu však směje. Když ale zahyne v neproniknutelném trní, vezme Fynn meč, odhodlán zkusit to sám. Na nebezpečné výpravě ho čeká řada překážek a nejedno překvapení. Podaří se chudému chasníkovi uspět tam, kde princové selhali?

10:10Aljaška
(Alaska) Stoprocentně ekologický dobrodružný rodinný film o přátelství člověka a zvířete a také o tom, že rodina je nejen základ státu.

12:15Teleshopping

12:35Královské zásnuby
(Royal Matchmaker) Majitelka seznamovací kanceláře Kate, přezdívaná Královna srdcí, dostává exkluzívní zakázku - najít partnerku opravdovému princi, má to však háček...

14:20Šaman
(Medicine Man) Dobrodružný romantický příběh o lásce, odpovědnosti a dramatickém pátrání po vzácném léku.

16:15Slunce, seno a pár facek
Opět se vypravíme do svérázné jihočeské vesnice Hoštice, abychom se setkali se známými postavami. Ústředními postavami je tentokrát rodina Škopkových a její trable s připravovanou svatbou dcery Blaženy s Vencou Konopníkem. Všechno se zkomplikuje, když Blaženina zhrzená sokyně v lásce Miluna využije situace kolem nemanželské dcery živočicháře Bédi s někdejší instruktorkou autoškoly Gábinou a potvrdí živočichářovu lež, že dítě je Vencovo. Všeobecný zmatek, vyvolaný nesmiřitelným bojem Škopkových s Konopníkovými, ještě zesílí, když přijde zpráva, že televize chystá reportáž z místního JZD. V příběhu, plném bláznivých gagů, slovní i situační komiky, se setkáme i s dalšími známými postavami - farářem Otíkem, pobožnou Cecilkou, zpívající paní učitelkou Hubičkovou, předsedou JZD, živočichářem Béďou a dalšími.

18:25Já, kocour
Tom Brand (Kevin Spacey) je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý a blbec. Snaze postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv. I lásku své rodiny. Chystaná stavba je skoro stejně monumentální jako jeho ego. Tomův pracovní život ho od jeho rodiny odcizil. Neváží si oddané manželky Lary (Jennifer Garner), zanedbává dospělého syna Davida a ignoruje žadonění o pozornost dcerky Rebeccy. Ta má k 11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse (Christopher Walken). Svérázný majitel přesně ví, co Tom potřebuje: velkého kocoura jménem pan Fuzzypants. Po cestě na dceřinu párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.

05:05Zig a Sharko III (25-28)
Jediným cílem hladové hyeny Ziga je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka. Francouzský animovaný seriál (2019).

05:50Will a Grace VI (5-7)
(Will & Grace VI) Will a Grace jsou nejlepší přátelé a oba bydlí v New Yorku. Will je právník a Grace je designerka. Grace je zasnoubená, ale když se její vztah rozpadne, přestěhuje se k Willovi. Má to být jenom

07:052 $ocky III (18-21)
(2 Broke Girls III)

08:50Krok za krokem V (10-13)
(Step by Step V)

10:35Will a Grace VI (8-10)
(Will & Grace VI) Will a Grace jsou nejlepší přátelé a oba bydlí v New Yorku. Will je právník a Grace je designerka. Grace je zasnoubená, ale když se její vztah rozpadne, přestěhuje se k Willovi. Má to být jenom

12:00Dva a půl chlapa V (17,18)
(Two and a Half Men V)

12:50Přátelé II (3,4)
(Friends II)

13:50Teorie velkého třesku X (5-8)
(Big Bang Theory, The X) Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry,

15:252 $ocky III (22-24)
(2 Broke Girls III)

16:452 $ocky IV (1)
(2 Broke Girls IV)

17:10Přátelé II (5,6)
(Friends II)

18:05Dva a půl chlapa V (19)
(Two and a Half Men V)

18:35Dva a půl chlapa VI (1)
(Two and a Half Men VI)

19:00Krok za krokem V (14,15)
(Step by Step V)

05:15MasterChef Česko V (17)
Soutěž MasterChef Česko je nevyzpytatelná. Jistí si můžete být tím, že si ničím jistí být nemůžete. Porotci si pro naše kuchtíky připravili opět nelehký úkol! Kdo se s ním dokáže vypořádat nejlépe a kdo naopak odevzdá zástěru a kuchyň MasterChefa opustí? Celé díly MasterChefa a díly o týden dopředu najdete na Voyo!

06:30Teleshopping

07:00Co na to Češi
Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. Jedná se o reprízu z roku 2019.

07:55Chcete být milionářem?
Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek.

09:00Čundrcountryshow
Bláznivá hudebně zábavná show Ivana Mládka se soutěží o Zlatého bobra. Účinkují I. Pešák, L. Šindelářová, L. Plačková, V. U. Krejčí, J. Mrázek, Z. Srstka, J. Pixa, P. M. Navrátil, A. Chán, V. Veverka, J.

10:00Beze stopy III (3)
(Without a Trace III) Světelné roky.

10:55Beze stopy III (4)
(Without a Trace III) Nahoru dolů.

11:50Teleshopping

12:10MasterChef Česko V (18)
Ani tento rok nebudou soutěžící připraveni o možnost se do kuchyně MasterChefa vrátit. Úkol to ale rozhodně nebude lehký! Co si porotci pro vypadlíky připravili tentokrát? A kolik se jich nakonec do boje o jeden milion korun vrátí? Celé díly MasterChefa a díly o týden dopředu najdete na Voyo!

13:25Teleshopping

13:40Tescoma s chutí
Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.

13:45Riskuj!
Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2004)

14:20Na lovu

15:10Co na to Češi
Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. Jde o reprízu z roku 2019.

16:05Chcete být milionářem?
Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2003)

17:05Kriminálka Las Vegas V (11)
(CSI V) Kdo zastřelil Sherlocka?.

18:05Kriminálka Las Vegas V (13)
(CSI V) Matrjoška.

19:00Mentalista V (5)
(The Mentalist V) Rudý úsvit.

05:35Gilmorova děvčata VI (18, 19)
(Gilmore Girls VI)

07:15Poldark (5)

08:25Teleshopping

08:50Život na jachtě V (15)
Sledujte každodenní život posádky na luxusní jachtě – plavby, práce, povinnosti, ale i zábava a večerní party ve vodách Karibiku.

09:40Vítejte doma II (7)

10:35Teleshopping

11:20Ulice (3546)
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2018). Režie K. Hanzlík Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD). (premiéra, skryté titulky)

12:10Anatomie života II (15)
René s rakovinou prostaty po Emě požaduje sex a vydírá ji její minulostí. Filip se Emy zastane, zatímco Ondra na Reného žárlí. Afghánec Ali zemře během operace a jeho česká snoubenka se s muslimskou rodinou dohaduje, jak naložit s jeho ostatky. Táňa načapá Petrovu dceru Andulu s marihuanou a musí to řešit. Tomáš ze Švýcarska odhalí, že je mu Jana nevěrná s Filipem.

13:15Anatomie života II (16)
Nezletilý Aleš trpí depresemi a sebepoškozováním. Traumatologie jej však hospitalizovat nemůže, neboť příčina je psychická. Je hlášena nehoda autobusu s množstvím mrtvých a zraněných. Oddělení bojuje o život a končetiny každého pacienta, mnozí však umírají personálu pod rukama. S nehodou je propojen i nezletilý Aleš se sklony k sebevraždě. Do nemocnice nastupuje Petrova bývalá manželka Linda. Maty nechtěně skončí sám na večeři s Alicí... Celé díly Anatomie života bez reklam najdete na Voyo!

14:15Ordinace v růžové zahradě 2 (556)
Tomáš Zajíc má odevzdat svou odbornou práci, která mu má zajistit přístup k atestaci, práci v termínu ale nestíhá. Stela mu přinese práci svého bratra Reného, který ji nestihl odevzdat, protože šel do vězení a nabídne mu, aby ji publikoval pod svým jménem. Tomáš dlouho neváhá a přijímá. Andrea Blechová přijme na dva měsíce práci v nemocnici kvůli Hanákovi, o kterém se dozvěděla, že pije a je na tom zle. O to víc ji zaskočí, když Hanák nastoupí ve stejný den jako ona, na trvalý poměr a na první pohled v kondici. Později ho podrží při operaci, Hanák má totiž abstinenční příznaky, žádá od něj ale vysvětlení. Petr se s ní však o svých problémech odmítá bavit. Jáchym využívá situace a Andreu hned pozve na skleničku. Ujišťuje se, že to mezi ní a Hanákem skončilo a naznačí jí, že o ni bude usilovat. Zdena se od Suchého dozví o Hanákové alkoholismu příliš pozdě, už s ním podepsala smlouvu. Suchý ale před ředitelem popře, že by o závislosti na alkoholu Hanáka věděl, Zdena se na Suchého naštve a nazve ho zbabělcem. Jana radí Daně, jak zvládat děti a zároveň nastupuje do putyky, kde dříve pracovala Simona. A ze všeho nejraději by se vrátila do rodiny Mázlů.

15:30Ordinace v růžové zahradě 2 (557)
Petra Hanáka trápí výčitky svědomí. Pořád věří, že zapálil slum a zabil bezdomovce. Pomoc hledá u pacienta - válečného kaplana, který mu radí, aby svou vinu dál netajil. David Suchý nesouhlasí s tím, aby Toník navštěvoval intenzivní fotbalový trénink. Rozzlobí ho, že se Zdena znovu postaví proti němu na stranu Strnada. Ředitel Hejduk přebírá přípravu Tomáše k atestaci a pozve mladého lékaře na večeři do rodiny. Tomáš se cítí trapně, ví, že Hejdukovu přízeň i možnost atestace získal podvodem.

16:45Vyměněné osudy II (68, 69)

18:40Život na jachtě VI (1)
Sledujte každodenní život posádky na luxusní jachtě – plavby, práce, povinnosti, ale i zábava a večerní party ve vodách Karibiku.

19:35Vítejte doma II (8)

20:20Specialisté (168)
Na základní škole, kterou navštěvuje také neteř majora Strouhala, je nalezeno mrtvé tělo ředitelky školy. Jako poslední s ní hovořili pěstouni problematického žáka.

21:15Specialisté (86)
Do nemocnice přiveze mladá feťačka Zora Kožená svého přítele Leoše Fišera, který krátce poté zemře na předávkování. Druhý den přijde na kriminálku jeho kamarád a spolužák z vysoké školy oznámit, že Leoše zavraždila jeho přítelkyně Kožená. Kožená nedodrží svůj slib, že přijde vypovídat na kriminálku. Specialisté po ní začnou pátrat a narazí na dealera Raušera, který jim poví o nové varně pervitinu a její značce "Doba ledová". Stopy vedou Specialisty do jednoho vysokoškolského klubu a následně baru na předměstí, kam Leoš podezřele často chodil...

22:20Policie Chicago V (5)
Tým chystá zásah kvůli drogám u Marshalla Cartera. Akce se vydaří a Carter je dopaden. Z boudy naproti jeho domu ale vyšetřovatelé zaznamenají podezřelé zvuky a když se jim podaří dostat dovnitř, vyběhne vyděšený asijský chlapec a další dvě děti leží mrtvé na zemi. Chlapec nemluví anglicky a Carter tvrdí, že o ničem neví. Záhy je zřejmé, že děti zemřely po vypití vody. Podle všeho se odpad z produkce drog vsákl do podzemní vody a kontaminovaná voda se pak dostala k dětem.

23:20Kriminálka Las Vegas V (14)
(CSI V) Nesnesitelná.

20:30Válka stěhováků III (1)
Skupina soukromých majitelů přepravních firem vydělává na převozu všech možných předmětů z místa A na místo B. A jsou velmi soutěživí...

20:55Válka stěhováků III (2)
Skupina soukromých majitelů přepravních firem vydělává na převozu všech možných předmětů z místa A na místo B. A jsou velmi soutěživí...

21:25Válka stěhováků III (3)
Skupina soukromých majitelů přepravních firem vydělává na převozu všech možných předmětů z místa A na místo B. A jsou velmi soutěživí...

21:55Válka stěhováků III (4)
Čí zásilka dorazí včas, kdo na tom vydělá nejvíc peněz a kdo cestou narazí na překážky? V tomhle světě jste jen tak dobří jako vaše poslední zásilka.

22:20Záchranáři severských silnic II (10)
(Ice Road Rescue II)

23:20Záchranáři severských silnic III (1)
(Ice Road Rescue III)

20:00Greenland: Poslední úkryt

22:20Rapeři z Comptonu
(Straight Outta Compton) Žili v jedné z nejnebezpečnějších čtvrtí Ameriky, kde vládlo násilí a drogy. Z této díry se vyzpívali až na vrchol.

20:00Teorie velkého třesku X (9-12)
(Big Bang Theory, The X) Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry,

21:35Přátelé II (5,6)
(Friends II)

22:35Dva a půl chlapa V (19)
(Two and a Half Men V)

23:00Dva a půl chlapa VI (1)
(Two and a Half Men VI)

23:25Teorie velkého třesku X (9-12)
(Big Bang Theory, The X) Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry,

20:00Můj přítel Monk II (13)
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejíchž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

20:55Můj přítel Monk II (14)
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejíchž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIX (21)
(Law and Order: Special Victims Unit XIX)

22:45Můj přítel Monk II (13)
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejíchž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

23:40Můj přítel Monk II (14)
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejíchž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

20:30Poldark (6)

21:35Nemocnice Chicago Med (6)
(Chicago Med I)

22:30Nemocnice Chicago Med (7)
(Chicago Med I)

23:20Ordinace v růžové zahradě 2 (558)
Švarc vede v manželství válku s Heluš, rozvést se nemůže, aby nepřišel o peníze. Heluš boduje, když objeví největší Švarcovu slabinu – fobii ze slepic. Hanák se jde udat na policii, chce být potrestán za zločin, který údajně spáchal. Zdeně dochází, že krize jejího vztahu s Davidem vznikla kvůli banalitám. Hledá cestu ze začarovaného kruhu výčitek a neporozumění. Hejduk vyzve Tomáše, aby presentoval na kongresu svou práci včetně kasuistik pacientů. Tomášovi hrozí prozrazení a Stela radí, aby se zachránil dalším podvodem…