Dneska je úterý, 24.05.2022, svátek má Jana, venku je 16°C, 249 online
TV 22:36:10
20:00  
  Dnes   |   Zítra   |   Pozítří   |   Pátek   |   Sobota   |   Neděle   |   Pondělí

Televizní program - Sobota, 28.05.

NovaNova ActionNova CinemaNova FunNova GoldNova Lady
06:00Zig a Sharko III
Jediným cílem hladové hyeny Ziga je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka. Francouzský animovaný seriál (2019).

06:10Looney Tunes: Nové příběhy (20, 21)
(New Looney Tunes I) Zdánlivě bezbranný, avšak velmi vychytralý králíček Bugs Bunny vyjde takřka vždy z jakékoliv nepříjemné situace vítězně... Americký animovaný seriál (2015)

07:05Scooby-Doo znovu na stopě (1, 2)
(The New Scooby - Doo Mysteries) Zbabělý Scooby opět pomáhá svým kamarádům vyřešit všechny nové záhady. Americký animovaný seriál (1984)

07:55O statečném krejčíkovi
Sedm much jednou ranou zabil. To by bylo, aby si neporadil s jednorožcem, divočákem nebo divokými obry.

09:05Šaman
(Medicine Man) Dobrodružný romantický příběh o lásce, odpovědnosti a dramatickém pátrání po vzácném léku.

11:15Koření
Všechny vůně světa Planeta je místo, kde se dějí věci, o kterých se vám ani nezdá. Pojďte se dívat... Koření sledujte každou sobotu kolem poledne. Celé díly najdete na Voyo.

12:15Volejte Novu
O TV Nova (premiéra)

12:50Rady ptáka Loskutáka
Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily! Pořad plný rad, inspirace a nápadů pro zahrádkáře, kutily i chovatele. Moderuje Petr Rychlý. Nestihli jste tento pořad v televizi? Můžete si ho pustit také na Voyo!

13:45Tipy ptáka Loskutáka
Tipy co vás chytí

14:00Výměna manželek XIV
Jak si Iva poradí v pro ni zanedbané domácnosti se zvířaty a s laxním náhradním manželem k tomu? Dokáže se svérázná Veronika přizpůsobit temperamentnímu a náročnému tatínkovi, který má rád pivo? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo.

15:20Já, kocour
Tom Brand (Kevin Spacey) je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý a blbec. Snaze postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv. I lásku své rodiny. Chystaná stavba je skoro stejně monumentální jako jeho ego. Tomův pracovní život ho od jeho rodiny odcizil. Neváží si oddané manželky Lary (Jennifer Garner), zanedbává dospělého syna Davida a ignoruje žadonění o pozornost dcerky Rebeccy. Ta má k 11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse (Christopher Walken). Svérázný majitel přesně ví, co Tom potřebuje: velkého kocoura jménem pan Fuzzypants. Po cestě na dceřinu párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.

17:00Dítě Bridget Jonesové
(Bridget Jones's Baby) Bridget Jonesová, která přitahuje maléry jako magnet, je stále bez chlapa.

19:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí

05:50Bratři v dieselu II (14)
Dokáží postavit jakékoliv auto, na které si vzpomenete. Dokáží oživit a předělat jakýkoliv silniční vrak. To jsou Diesel Brothers.

06:35Dannyho auťáky III (21,22)
Danny a jeho tým jezdí po městě a hledají auta, která by mohli odkoupit, vytunit či přestavět a prodat za vyšší cenu.

07:30Kobra 11 II (7,8)
Propuštěný recidivista se chce pomstít na Anně Engelhardt, která nejvíce přispěla k jeho zatčení. Nejenže jí celou řadou lstí ztrpčuje život, ale dokonce se mu podaří zruinovat její profesionální pověst a ještě jí pověsí na krk vraždu. Konečným bodem představení má být její únos a fingovaná sebevražda. Policie se přitom má domnívat, že se žena rozhodla pro zoufalý útěk před zákonem. Semir a André se pouštějí do vyšetřování na vlastní pěst. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo.

09:35Teleshopping

10:15Kobra 11 II (9,10)
Tom a Sebastian, dva znudění výrostci ze zbohatlických rodin, kolem sebe shromáždili skupinu podobně zaměřených teenagerů a pořádají tajné noční závody v kradených vozech. Ty jim obstarává notorický recidivista Günzi. I přes nesmírné úsilí se policii noční piráty ještě nepodařilo chytit a nezbývá jí, než čekat na další příležitost. Vtom přichází tragická zpráva: během dalšího závodu přišel Tom a druhý řidič o život. Prohlídka Tomova vozu odhalí, že někdo před jízdou záměrně poškodil brzdy. Podezřelou číslo jedna se stává dívka Hajo, kterou Tom znásilnil, a měla by tak motiv něco takového spáchat. Ještě před vyřešením případu však Semir a André nasedají do vozu, který někdo poškodil stejným způsobem, i oni se tak dostávají do smrtelného nebezpečí. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo.

12:15Teleshopping

13:00Mistři aukcí III (8,9)

13:55Mistři aukcí III (10,11)

14:50Mistři zastavárny X (1,2)
Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladatelem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison.

15:45Mistři zastavárny X (3,4)
Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladatelem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison.

16:40Kobra 11 II (11,12)
Dva motorkáři se na dálnici postarali o pořádné pozdvižení. Na vozovku naházeli hřebíky a způsobili tak vážnou dopravní nehodu. Nic netušícím řidičům praskaly pneumatiky jak přehuštěné balonky a jejich auta bez možnosti kontroly končí namačkána jedno na druhém. Podle výpovědí svědků se Semir a André zaměří na místní motorkářský klub, ale jeho členům se nepodaří nic dokázat. O několik dní později v odlehlé průmyslové zóně někdo pomocí rampy převrátí ukradený nákladní vůz. Policie si oba případy dává do souvislosti a tuší, že motorkáři plánují nějakou akci větších rozměrů. A příliš se nemýlí: eskorta těžkého zločince Wilkeho se má na dálnici dostat do zácpy a on má být vysvobozen. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo.

18:40Mistři aukcí III (12,13)

19:35Mistři zastavárny X (5,6)
Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladatelem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison.

06:35Zátah
(Dragnet) Komedie o dvojici povahově odlišných detektivů, kteří se dostávají na stopu nebezpečné náboženské sekty.

08:35Teleshopping

09:05Mentalista V (5)
(The Mentalist V) Rudý úsvit.

10:05Vánoční prázdniny
(National Lampoon´s Christmas Vacation) Bláznivá komedie o vánočních svátcích, které rozhodně neprobíhaly tak, jak si všichni představovali.

12:00Letiště
(Airport) Let Boeingu 707 do Říma se v mžiku změní v drama, mezi cestujícími je sebevrah s bombou.

14:30Příběh žraloka
(Shark Tale) Malá ryba, velká lež a žralok vegetarián v animované podmořské komedii.

16:05Mustang, hřebec ze Cimarronu
(Spirit: Stallion of the Cimarron) Animovaný příběh o divokém koni, kterého zvědavost přivedla do lidského zajetí a který si svou svobodu musel znovu vybojovat.

17:35Druhá nebo první
(Stepmom) Psychologické drama o rodině, která zjistí, že rozvod není to nejhorší, s čím se musí vyrovnat.

05:05Will a Grace V (23,24)
(Will & Grace V) Will a Grace jsou nejlepší přátelé a oba bydlí v New Yorku. Will je právník a Grace je designerka. Grace je zasnoubená, ale když se její vztah rozpadne, přestěhuje se k Willovi. Má to být

06:00Will a Grace VI (1)
(Will & Grace VI)

06:302 $ocky III (10-13)
(2 Broke Girls III)

08:15Krok za krokem V (6-9)
(Step by Step V)

10:05Will a Grace VI (2-4)
(Will & Grace VI) Will a Grace jsou nejlepší přátelé a oba bydlí v New Yorku. Will je právník a Grace je designerka. Grace je zasnoubená, ale když se její vztah rozpadne, přestěhuje se k Willovi. Má to být jenom

11:25Dva a půl chlapa V (13,14)
(Two and a Half Men V)

12:15Přátelé (23,24)
(Friends)

13:15Teorie velkého třesku IX (21-24)
(Big Bang Theory, The IX) Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové

14:502 $ocky III (14-17)
(2 Broke Girls III)

16:35První dobrá I. (4)

17:15Přátelé II (1,2)
(Friends II)

18:05Dva a půl chlapa V (15,16)
(Two and a Half Men V)

19:00Krok za krokem V (10,11)
(Step by Step V)

05:20MasterChef Česko V (15)
Již několikátým rokem má jeden ze soutěžících možnost vyhrát klání o nejlepší bagetu. Ta nebude chybět ani letos! Kdo se úkolu zhostí nejlépe a stane se tváří oblíbené bageterie? A kdo naopak pohoří, odevzdá zástěru a ztratí tak možnost na výhru trofeje a jednoho milionu korun? Celé díly MasterChefa a díly o týden dopředu najdete na Voyo!

06:40Teleshopping

07:10Co na to Češi
Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. Jde o reprízu z roku 2019.

08:05Chcete být milionářem?
Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek.

09:05Čundrcountryshow
Bláznivá hudebně zábavná show Ivana Mládka se soutěží o Zlatého bobra. Účinkují L. Šindelářová, J. Pixa, P. M. Navrátil, Z. Srstka, L. Plačková, I. Pešák, J. Mrázek, V. U. Krejčí, Funny, Fellows, Taxmeni,

10:05Můj přítel Monk II (11)
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejíchž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

11:00Můj přítel Monk II (12)
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejíchž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

11:55Teleshopping

12:10MasterChef Česko V (16)
Mnoho soutěžících si přeje mít vlastní bistro nebo restauraci. To ale není rozhodně žádná brnkačka. Na vlastní kůži si to budou moci zkusit v jedné z oblíbených pražských restaurací. A aby toho nebylo málo, jejich hosty budou foodblogeři a influenceři, kteří mají velice zhýčkané jazýčky! Který tým zvládne výzvu lépe? A který si v příštím díle oblékne černé zástěry? Sledujte soutěž MasterChef Česko v úterý a ve středu od 20:20 na Nově! Celé díly a epizody o týden dopředu najdete na Voyo.

13:30Teleshopping

13:45Riskuj!
Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2004)

15:25Co na to Češi
Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. Jedná se o reprízu z roku 2019.

16:15Chcete být milionářem?
Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek.

17:15Víkend
Příběhy štěstí, proher a objevů. Nestihli jste celý díl? Podívejte se na něj na Voyo!

18:05Beze stopy III (1)
(Without a Trace III) Ve tmě.

19:00Beze stopy III (2)
(Without a Trace III) Nezabiješ....

05:20Ulice (3543)
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2018). Režie B. Parkanová Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD). (premiéra, skryté titulky)

06:05Vyměněné osudy II (66, 67)

07:50Chlap (12)
Vlaková nehoda s velkým počtem zraněných promění oddělení v improvizovanou pohotovost. Všichni lékaři pracují pod časovým tlakem, stresem, a navíc se musí vypořádat s emocionálně náročnými osudy pacientů. V těžké chvíli se ukazuje, že Frank má větší respekt než stávající primář Sýkora.

09:05Teleshopping

09:25Život na jachtě V (13)
Sledujte každodenní život posádky na luxusní jachtě – plavby, práce, povinnosti, ale i zábava a večerní party ve vodách Karibiku.

10:20Vítejte doma II (5)

11:10Teleshopping

11:55Ulice (3544)
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2018). Režie B. Parkanová Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD). (premiéra, skryté titulky)

12:50Nemocnice Chicago Med (2)
(Chicago Med I) Bez dechu.

13:40Nemocnice Chicago Med (3)
(Chicago Med I)

14:30Ordinace v růžové zahradě 2 (552)
Švarc a Heluš mají svůj "šťastný den". Babeta, Jáchym a Darek slaví úspěch svého plánu. Brzy se má Bobo dozvědět, že jeho novopečená manželka není ani bohatá ani na smrt nemocná. Radek má problémy se sociální pracovnicí Neumanovou. Ta navrhuje umístit Vašíka a Elišku do dětského domova. Suchý se nedokáže smířit s tím, že primariát na oddělení převzala jeho žena a vedení záchranky Pavel Strnad. Zdena naopak vyčítá Davidovi, že nezvládá nové povinnosti v domácnosti.

15:45Ordinace v růžové zahradě 2 (553)
Bobo Švarc chce anulovat sňatek s Heluš. Ale má to jeden háček: s anulací by musela souhlasit i novomanželka. Švarc běsní a touží po pomstě, začíná tušit, že v organizaci jeho sňatku mají prsty kolegové z nemocnice. Podvodnice Melisa chce připravit Mázla o peníze i o práci v nemocnici. Jana vidí Čestmírův pád a rozhodne se říct pravdu o výměně dvojčat, aby Melisu zastavila. Do kamenické nemocnice se náhodou vrací Andrea Blechová. Dozví se, že Hanák pije a žije mezi bezdomovci neznámo kde…

17:00Gilmorova děvčata VI (16, 17)
(Gilmore Girls VI)

18:40Život na jachtě V (14)
Sledujte každodenní život posádky na luxusní jachtě – plavby, práce, povinnosti, ale i zábava a večerní party ve vodách Karibiku.

19:35Vítejte doma II (6)

20:20Greenland: Poslední úkryt

22:40Útok na Bílý dům
(White House Down) Ve chvíli, kdy je policista John Cale se svou dcerou na návštěvě Bílého domu, zaútočí na sídlo skupina teroristů, podaří se jim zachránit...

01:10Dáma a Král III (9)
V metru je nalezena zohavená mrtvola údržbáře. Z vraždy je obviněn bezdomovec, který v metru přespával. Lenka společně s Prokopem a Milanem zjišťuje, že noční metro je svět sám pro sebe, ve kterém se pohybují bezdomovci, sprejeři, ale i zaměstnanci metra, které spojuje tajemství, jehož vyzrazení mohlo stát jednoho z nich život. Seriál Dáma a Král sledujte každý čtvrtek na Nově. Všechny epizody najdete na Voyo!

02:15Specialisté (85)
Dům u řeky. V řece je nalezena mrtvola mladé ženy. Specialisté zajistí vražednou zbraň a najdou DNA, které překvapivě patří muži v blízkém příbuzenském poměru...

03:05Život ve hvězdách
Pořad plný exkluzivních reportáží nejen z českého showbyznysu. Vystoupejte s námi ke hvězdám. Moderuje Gábina Partyšová. Nestihli jste tento díl v televizi? Podívejte se na něj na Voyo!

03:55O statečném krejčíkovi
Sedm much jednou ranou zabil. To by bylo, aby si neporadil s jednorožcem, divočákem nebo divokými obry.

04:55Novashopping

20:30Záchranáři severských silnic II (10)
(Ice Road Rescue II)

21:25Záchranáři severských silnic III (1)
(Ice Road Rescue III)

22:25Mistři renovací IV (3)

23:05Mistři renovací IV (4)

23:40Američtí sběratelé XIII (3)
Mike a Frank jsou sběratelé, kteří cestují po Americe a hledají všechny možné druhy starožitností, které pak zkoušejí se ziskem prodat...

00:45Okresní přebor (11)
Slavoj hraje utkání v Újezdě. Jenže vinou Adolfa Větvičky se porouchá klubový autobus. Hráči Slavoje si budou muset poradit jinak, aby zápas stihli... Okresní přebor si nenechte ujít na Voyo!

01:20Okresní přebor (12)
Hrající trenér Jirka Luňák zjistí, že v týmu se vyskytuje jeden rušivý element. Dva z hráčů Slavoje se do sebe totiž zamilují a tajně se scházejí. Což o to, jemu homosexuálové nevadí, ale zaprvé, neměli by být v jeho týmu! A zadruhé, jeden z nich by neměl být jeho švagr... Všechny epizody oblíbeného seriálu najdete na Voyo!

01:50Námořní vyšetřovací služba: New Orleans IV (12)
Ve městě probíhá takzvaný Geek Fest. Právě na tomto festivalu různých počítačových a jiných nadšenců je zavražděn civilní zaměstnanec námořnictva, Nate Carr. Sebastian Lund, který s týmem případ vyšetřuje, šokuje ostatní sdělením, že o možné vraždě ho kdosi informoval dopředu formou zprávy na sociální síti...

02:35Kobra 11 II (11,12)
Dva motorkáři se na dálnici postarali o pořádné pozdvižení. Na vozovku naházeli hřebíky a způsobili tak vážnou dopravní nehodu. Nic netušícím řidičům praskaly pneumatiky jak přehuštěné balonky a jejich auta bez možnosti kontroly končí namačkána jedno na druhém. Podle výpovědí svědků se Semir a André zaměří na místní motorkářský klub, ale jeho členům se nepodaří nic dokázat. O několik dní později v odlehlé průmyslové zóně někdo pomocí rampy převrátí ukradený nákladní vůz. Policie si oba případy dává do souvislosti a tuší, že motorkáři plánují nějakou akci větších rozměrů. A příliš se nemýlí: eskorta těžkého zločince Wilkeho se má na dálnici dostat do zácpy a on má být vysvobozen. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo.

04:05OffRoad Maraton (2/2022)
OffRoad Maraton (2/2022) Sestřih 2. závodu offroad Mistrovství ČR (Janovice)

04:25Filip Řeháček: Cesta do MS motocyklů (1)
Filip Řeháček: Cesta do MS motocyklů (1) Ohlédnutí za úvodem sezony 2022 z pohledu českého závodníka

04:35Přestávka ve vysílání

20:00Dokonalá lež
(The Good Liar) Boží mlýny melou pomalu, ale jistě...

22:15Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
(Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)) Správná psychoušská jízda může začít!

00:30Poldův švagr
(Ride Along 2) Ben má v kapse čerstvý diplom z policejní školy a sní o tom, že se stane detektivem podobně jako jeho budoucí švagr.

02:25Training Day
Kriminální drama policisty, který musí během výcvikového dne po boku drsného veterána bojovat o vlastní život.

20:00Teorie velkého třesku X (1-4)
(Big Bang Theory, The X) Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry,

21:40Přátelé II (1,2)
(Friends II)

22:35Dva a půl chlapa V (15,16)
(Two and a Half Men V)

23:25Teorie velkého třesku X (1-4)
(Big Bang Theory, The X) Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry,

01:05Tele Tele
Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizního vysílání TV Nova!

01:35Stahovák

02:00Film o filmu - Pohádkář
(Film o filmu - Pohádkář - Anna Geislerová)

02:05Krok za krokem V (6,7)
(Step by Step V)

02:502 $ocky III (10-13)
(2 Broke Girls III)

04:15Zig a Sharko III (21-24)
Jediným cílem hladové hyeny Ziga je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka. Francouzský animovaný seriál (2019).

20:00Myšlenky zločince X (15)
(Criminal Minds X) Profilovací tým Aarona Hotchnera pomáhá řešit dvě brutální vraždy mladých žen. Už od začátku je jasné, že pachatelem je muž, který byl v dětství sám týrán a byl i svědkem

20:55Myšlenky zločince X (16)
(Criminal Minds X) Profilovací tým FBI je pozván do vězení v Texasu, kde došlo k dvěma vraždám dozorců. Podezřelých je hned několik, ale po bližším prozkoumání posledního místa činu se agenti

21:50Myšlenky zločince X (17)
(Criminal Minds X) Ve Wisconsinu došlo ke třem vraždám žen. Byly zabity stejným způsobem, ale zdánlivě neměly nic společného. Agenti musejí nejprve najít spojení mezi oběťmi. Americký krimiseriál (2015).

22:45Beze stopy III (1)
(Without a Trace III) Ve tmě.

23:35Beze stopy III (2)
(Without a Trace III) Nezabiješ....

00:35Myšlenky zločince X (15)
(Criminal Minds X) Profilovací tým Aarona Hotchnera pomáhá řešit dvě brutální vraždy mladých žen. Už od začátku je jasné, že pachatelem je muž, který byl v dětství sám týrán a byl i svědkem

01:15Myšlenky zločince X (16)
(Criminal Minds X) Profilovací tým FBI je pozván do vězení v Texasu, kde došlo k dvěma vraždám dozorců. Podezřelých je hned několik, ale po bližším prozkoumání posledního místa činu se agenti

01:55Myšlenky zločince X (17)
(Criminal Minds X) Ve Wisconsinu došlo ke třem vraždám žen. Byly zabity stejným způsobem, ale zdánlivě neměly nic společného. Agenti musejí nejprve najít spojení mezi oběťmi. Americký krimiseriál (2015).

02:35MasterChef Česko V (16)
Mnoho soutěžících si přeje mít vlastní bistro nebo restauraci. To ale není rozhodně žádná brnkačka. Na vlastní kůži si to budou moci zkusit v jedné z oblíbených pražských restaurací. A aby toho nebylo málo, jejich hosty budou foodblogeři a influenceři, kteří mají velice zhýčkané jazýčky! Který tým zvládne výzvu lépe? A který si v příštím díle oblékne černé zástěry? Sledujte soutěž MasterChef Česko v úterý a ve středu od 20:20 na Nově! Celé díly a epizody o týden dopředu najdete na Voyo.

03:35Zig a Sharko III
Jediným cílem hladové hyeny Ziga je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka. Francouzský animovaný seriál (2019).

04:05Přestávka ve vysílání

04:30Televizní noviny
Sportovní noviny, Počasí

20:30Výměna manželek XII
Jak si Hanka poradí se dvěma dětmi a poměrně velkým hospodářstvím? Dokáže se Adéla přizpůsobit pro ni nudnému životu bez pořádné práce? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!

21:40Malé lásky (8)
V osmé epizodě seriálu poznáme mladičký pár, jenž si rozhodl dítě ponechat navzdory nesouhlasu rodičů i kamarádů. S dalším párem ale pochopíme, že obdobný šok dokáže vyvolat i miminko v pětačtyřiceti. Nakonec uvidíme, jak vypadá, když přímo v porodnici konkuruje lékařům alternativní porodní asistentka, jež v noci na pokoji zapaluje vonné svíčky. Všechny díly Malých lásek bez reklam najdete na Voyo.

22:35Anatomie života II (15)
René s rakovinou prostaty po Emě požaduje sex a vydírá ji její minulostí. Filip se Emy zastane, zatímco Ondra na Reného žárlí. Afghánec Ali zemře během operace a jeho česká snoubenka se s muslimskou rodinou dohaduje, jak naložit s jeho ostatky. Táňa načapá Petrovu dceru Andulu s marihuanou a musí to řešit. Tomáš ze Švýcarska odhalí, že je mu Jana nevěrná s Filipem.

23:40Anatomie života II (16)
Nezletilý Aleš trpí depresemi a sebepoškozováním. Traumatologie jej však hospitalizovat nemůže, neboť příčina je psychická. Je hlášena nehoda autobusu s množstvím mrtvých a zraněných. Oddělení bojuje o život a končetiny každého pacienta, mnozí však umírají personálu pod rukama. S nehodou je propojen i nezletilý Aleš se sklony k sebevraždě. Do nemocnice nastupuje Petrova bývalá manželka Linda. Maty nechtěně skončí sám na večeři s Alicí... Celé díly Anatomie života bez reklam najdete na Voyo!

00:40Ordinace v růžové zahradě 2 (554)
Opilec Hanák padá hlouběji na dno. Místo setkání s Filípkem se opije a usne v bezdomoveckém slumu, kde během noci vypukne požár. Petr bojuje o život svůj i svých spolunocležníků. Jakub získá nahrávku, která dokazuje Melisiny šarlatánské praktiky. Svolá skupinovou seanci, na které se chystá podvodnici odhalit. Švarc se pokouší znechutit se Heluš. Nemůže sám podat žádost o rozvod, protože by ho Helga ožebračila. Cyril Koliha má pro Hanáka šokující zprávu: podle ní Hanák v opilosti spáchal vraždu a Koliha ho musí krýt.

01:50Ordinace v růžové zahradě 2 (555)
Hanák si vyčítá, že zabil člověka. Opíjí se a chce spáchat sebevraždu. Ředitel Hejduk dál podporuje Tomáše v úspěšné kariéře. V Kamenici se však objeví Tomášův školitel, který o schopnostech a píli mladého lékaře oprávněně pochybuje. Věštkyně Melisa má vrátit Mázlovi peníze, o které ho obrala. Jakub se snaží zabránit, aby Čestmírovi prozradila pravdu o záměně dvojčat. Bojí se, že by pak Mázl vyhodil Janu i Danu…

03:00Život na jachtě V (14)
Sledujte každodenní život posádky na luxusní jachtě – plavby, práce, povinnosti, ale i zábava a večerní party ve vodách Karibiku.

03:45Ulice (3543)
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2018). Režie B. Parkanová Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD). (premiéra, skryté titulky)

04:25Přestávka ve vysílání

04:30Vítejte doma II (6)

05:15Ulice (3544)
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2018). Režie B. Parkanová Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD). (premiéra, skryté titulky)