Dneska je středa, 12.06.2024, svátek má Antonie, venku je 19°C, 200 online
TV 17:33:42

Informace o recenzi

Žánr
Rok
2001
Hodnocení autorem:
star star star star star star star star star star
Hodnocení čtenáři[1]:
tip
Čtenářů:
11959x
Přidáno:
27.02.2001
Autor:
smeti
 

Titan A. E.

obal
Letopočet se pohybuje něco kolem třetího tisíce a planeta země je zpustošena modrými příšerkami z vesmíru...zní Vám to komicky? jste na omylu! ony modré příšerky jsou velice dobře zpracovaní a jejich bizarní vzhled podporuje jejich agresivitu a komicky narozdíl od mnohých příšerek použitých v hraném filmu rozhodně nevypadají.

Titan A.E je film kreslený, asi jako kdyby jste hráli adventuru Broken Sword ale zasazenou v temných koutech vesmírných lodích a tmavých zákoutí vesmíru. Zpracování vesmírných korábů, vesmírných stanic, výbuchů, světelných efektů, a zvuku se svojí kvalitou mohou rovnat těm nejlepším sci-fi filmům. Postavičky jsou kresleny a rozanimovány skutečně dokonale, pohyby, mimika a každý detail dělá své, když dělají salta, mlátí se , nebo po sobě střílí, často si říkáte jak to ti herci dělají, že si neublíží a v tu chvíli Vás ani nenapadne, že jsou kreslení. Celé se to z větší části odehrává na palubě vesmírných lodí, občas na nějaké té zapadlé planetě. Příběh je klasickým vzorcem amerického dobrodružného filmu, což ovšem při tak dokonalém zpracování vůbec nevadí, protože Vás film strhne svojí atmosférou.A o co ve filmu vlastně jde? především o záchranu lidské rasy před jejím vyhynutím a před výše zmiňovanými modrými hajzlíky. Mladý hrdina Cale se jednoho dne setká s krásnou dívkou Akimou a přítelem svého zesnulého otcem Korsem, oba tito lidé věří, že právě Cale má mapu k obrovské lodi Titan která má tu možnost spasit lidstvo, společně se pak vydávají za Titanem po kterém jdou i ty modré krysy (už mě ta modrá leze na nervy).

Mimo dokonalých ženských křivek černofialovlasé krásky Akimy máte možnost shlédnout řadu propracovaných počítačových animací a 95 minut kresleného filmu doprovázeného kvalitní hudbou (např.  Fun lovin Criminals).

Hodnocení: Jste-li alespoň trochu příznivci žánru sci-f,i zaručuji Vám, že se do tohoto filmu zakousnete a vychutnáte si ho s napětím do konce. Nemáte-li rádi vesmírná dobrodružství ani kreslené filmy, můžete si nechat Titan A.E. s klidem ujít, ale byla by to škoda.Režie: Gary Goldman

Copyright © 2000-2024 teenage.cz. ISSN 1213-9564. Jakékoliv šíření toho článku, nebo jeho částí (zvláště pak na BLOGY) je bez souhlasu autora zakázáno!!!

TIP: Viděli jste i Vy tento film? Podělte se v komentářích o Váš názor a přidejte vlastní bodové hodnocení!


 

Přidej i ty svuj názor!
guest levitip
guest jeden z nejlepsich filmu
guest Narez!!!!
wipp kravina
 přidat komentář Přidat komentář  zobrazit všechny komentáře Vypsat všechny (4)