Dneska je středa, 19.06.2024, svátek má Leoš, venku je 21°C, 25 online
TV 02:40:18

Informace o recenzi

Žánr
Rok
2000
Hodnocení autorem:
tip
Hodnocení čtenáři[11]:
star star star star star star star star star star
Čtenářů:
25377x
Přidáno:
15.01.2001
Autor:
smeti
 

Scary Movie (Děsnej Biják)

obal

Po parodiích typu Bláznivé střely, Žhavých výstřelech a Připoutejte se prosím se až na pár světlých vyjímek příliš kvalitních filmů tohoto žánru neobjevilo. K těm uplně nejhorším bych zařadil bezduchou slátaninu Plumb Fiction. Jednou z posledních byl Utopenec na útěku s klasikem Lesliem Nielsenem, který hraje sice stále komicky a dobře, ale není to už to co to kdysi bývalo. Do našich kin ale právě vstoupila parodie všech parodií, a sice film Scary movie - děsnej biják který paroduje vše strašidelné od veškerých Vřískotů přes Tajemství loňského léta až po Obvyklé podezřelé a nejen to. Členové rozsáhlé rodiny Wayansových (její členy jste měli možnost vidět ve filmech ,,Nevyhrožuj!" ,,Poslední skaut" ,,Glimmer man" a jestli se nemýlím zahlédl jsem bratry Wayansovi na předávání cen MTV) se ve filmu objeví tři, z toho dva v hereckém poslání a jeden v režisérském. Hlavní hrdinové a příběh jsou postaveny na základním kamenu příběhu z prvního dílu vřískotu, dále se objevují scény z dalších filmů jako Matrix čí Blair Witch. V celém filmu není vteřina ve který by nebyl kulervoucí gag který Vám provede Vaši bránici přes žaludek, plíce ven řitním otvorem a zase zpět. Fórky jsou řekl bych docela neokoukané a velice ostrého ražení, cenzura je pro Scary movie neznámý pojem což je jenom dobře. Po městě běhá vrah v černé kápi s velice známou, bílou maskou je to ale veselý člobrda, sice vraždí, ale zahraje si s Vámi na schovku, začadí trávu nebo zarapuje vražedný hip-hopový song. Myslím si že se styl gagů (až na ty fekálnějšího typu) vrací trochu do starých kolejí kdy se nešetřilo násilím a černým humorem a třeba narozdíl od Utopence na útěku který mě absolutně nerozesmál a byl takřka bez nápadu Vás Scary Movie rozesměje ať chcete nebo ne. Myslím, že by byla škoda vyzrazovat jakékoliv vtipy, ale jistě si dokážete představit scénu z druhého dílu vřískotu kdy se jedna z obětí přitiskne uchem ke zdi WC a projede mu hlavou nůž, věřím, že až uvidíte co projede uchem oběti Scary Movie ve ,,stejné" scéně salvy smíchu se prostě neubráníte. Hlavním úkolem této komedie je jak jinek než diváka rozesmát a můžu s klidem říci, že tato mise byla splněna.

Hodnocení: Běžte s kamarádem/kamarádkou do kina na Scary Movie a zaručuji Vám že se budete smát až Vám budou muset roztlemené ksichty odoperovat na plastikcé chirurgii, a rozhodně před filmem vypijte nejméně 2 litry Coly, a vsadím se s Vámi o co chcete, že se v kině smíchy poch censoredRežie: Keenen Ivory Wayans
Hrají: Anna Faris, Jon Abrahams, Shannon Elizabeth, Cheri Oteri, Shawn Wayans, Marlon Wayans

Copyright © 2000-2024 teenage.cz. ISSN 1213-9564. Jakékoliv šíření toho článku, nebo jeho částí (zvláště pak na BLOGY) je bez souhlasu autora zakázáno!!!

TIP: Viděli jste i Vy tento film? Podělte se v komentářích o Váš názor a přidejte vlastní bodové hodnocení!


 

Přidej i ty svuj názor!
guest khhg
guest scary movie
guest scary muve
guest ff
guest Scary Movie
guest gábik10/10
AgentNegro agent negro1/10
guest Mike
guest JJ
guest anisek10/10
guest anča10/10
guest Scary Movie 310/10
Lenajs Scary Movie
guest RE: Scary movie10/10
Rico Scary movie 18/10
marse Scary movie
Maro Maro10/10
guest h2/10
bamber chachá
zuza ???10/10
lukáš krecek10/10
kačaba vyhul
guest JAJA
guest už je trojka
Shalimar Docela good
MarkT dobrý...
Love666 Scary Movie
pinksb SUPER
Bajda cooooool
ajinka 100 holek, to vykon
guest děsnej biják
slinka haluzna pohoda :)
Paty Dost dobrý!
wipp v poho
ja RE: SEX
bohyne_Afrodite Super!!!!!!!!!!!!!!!!!
nanuska Scary movie
angeel Scary Movie
Xrona SEX
fošus kuči kuč
Stan-Marsh kalt
duskov Best of...
Fligr DJ?
dj Super
freeholka TEH BEST!
debil howno
 přidat komentář Přidat komentář  zobrazit všechny komentáře Vypsat všechny (46)